אודות מועדון הריצה

SHIRIS – מועדון ריצה מקצועי

מועדון ריצה SHIRIS הוקם מתוך אהבה לריצה. כיום המועדון מונה מספר רב של רצים ורצות ומאגד בתוכו קבוצת ריצה למתחילים וכן קבוצות ריצה למתקדמים אשר אוהבים את הריצה ולא רצים מתוך הכרח. מטרת העל של המועדון היא לגרום לאנשים לאהוב לרוץ, להתמיד בריצה ולהכניס את הריצה כפעולה בלתי נפרדת מחיי היום יום ומשם השמים הם הגבול. קבוצות הריצה מתחלקות החל מרצים אשר החליטו לעשות את הצעד הראשון ועד לרצים אשר רוצים להתקדם ולכבוש עוד יעד כמו ריצת 10 ק"מ, חצי מרתון , ריצת מרתון , ריצת אולטרה מרתון וכן ריצות שטח. המועדון הינו מועדון ריצה מקצועי – חברתי. בין אם אתם מתחילים או כאלה אשר כבר רצים שנים רבות, תמצאו את מקומכם במועדון איתנו ותכבשו יעדים חדשים ומרגשים בליווי מקצועי, אישי וחברי.

צוות המאמנים

ינאי בן עמי – מאמן ראשי ומייסד המועדון

בעל תואר ראשון בחינוך גופני – מטעם מכללת זינמן במכון וינגייט, מתמחה בשיקום לב ריאה. בעל ידע רב בתחומים: אנטומיה,פיזיולוגיה של המאמץ.

ינאי עוסק בתחום הריצה במשך 12 השנים האחרונות, הכוללות השתתפות במרוצים למרחקים שונים בניהם חצאי מרתון, ריצת מרתון ואולטרה מרתון. הספורט הוא חלק אינטגרלי מחייו של ינאי, בעבר שיחק באופן מקצועי כדורסל במשך 12 שנים, בניהם היה חלק מנבחרת ישראל ושירת בצבא כמדריך כושר קרבי בחיל הצנחנים. המומחיות של ינאי היא למצוא את הפוטנציאל הגלום בתוך כל אחד ואחת מכם וביחד אתכם לממש אותו בהתאם למטרותיכם וחלומותיכם, כל זאת בצורה הדרגתית מקצועית ויחס אישי. לכל אלה מבינכם החוששים לעשות את המעבר מהליכה לריצה, או המתלבטים האם ביכולתם לרוץ ריצת מרתון , ינאי יסלול את הדרך הנכונה בשבילכם.

אילת פורמן  – ספורט תרפיסטית

איילת היא עצמאית בתחום הספורט תראפיה.

את אהבתה הגדולה לעיסויים רכשה בגיל צעיר. כבר אז החלה להתעניין במגע ובגוף האדם, ובהשפעה של כל לחיצה על נקודה מסוימת בשריר.

על עצמי:

לכל אחד מאיתנו יש את הדרך שלו לגעת בדברים ויש אנשים כמוני שגם עושים מזה קריירה. את הרגש והתחושה קשה יותר ללמד, אולם את הטכניקות הבסיסיות (עיסוי שוודי, עיסוי אינטגרטיבי). למדתי במכללת רידמן חיפה, ואת לימודי הספורט תראפיה למדתי במכללת וינגייט. היום אני חושבת מה עוד ללמוד וזה היופי במקצוע הזה שאין גבולות לידע ולאומנויות השונות. כרגע התעודות שיש ברשותי הן: עיסוי שוודי (2 תעודות); עיסוי אינטגרטיבי; עיסוי ספורטאים; ספורט תראפיה.

אני מאוד אוהבת את מה שאני עושה. כשמטופלים שלי שואלים אותי, האם אני אוהבת את מה שאני עושה, אני עונה להם בשאלה: לא מרגישים?  אבל השאלה הכי חשובה בעיני היא האם אתם אוהבים את מה שאני עושה. ובשביל לענות על כך תצטרכו לבוא ולחוות את אומנות הטיפול שלי.

הטבה לחברי מועדון ריצה Soul runners

טיפול ראשון ב- 20% הנחה!

טיפול 10 חינם!

הטיפול הראשון נכלל ב 10 טיפולים.

מקווה לראותכם בקרוב,

בברכה אילת פורמן.

יאיר קיסרי-מאמן

שליו ברוש-מאמן